TA-finale 2001(program: 5 kne, grunnlag, omgang. Finale enkeltskudd stående for klasse 2-5 og knestående for V55)

Baneskyting Senior 35 Skudd klasse 3

Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Inge Hvitås Sauherad skyttarlag 3 00000 0 00000 0 *X9XX 49 49 99999*X99X 93 142 *9*X***9X9 97 239
2 Magne Moen Kviteseid sk.lag 3 00000 0 00000 0 99988 43 43 9X898X**X* 94 137 99*XX*X9X9 96 233
3 Oddgeir Slåen Kilebygda skytterlag 3 00000 0 00000 0 9999X 46 46 8XX99**8XX 94 140 X99*99X899 92 232
4 Marte Solberg Siljan skytterlag 3 00000 0 00000 0 97X9X 45 45 68X*9X9X9X 91 136 *9*9**9*99 95 231
5 Geir Kristian Haugland Sannidal skytterlag 3 00000 0 00000 0 99X98 45 45 779**999X9 89 134 XXXX9X99X9 96 230
6 Terje Nybu Levangsheia skytterlag 3 00000 0 00000 0 X*8*9 47 47 59789XX**X 88 135 XX97*X9*X9 94 229
7 Ole Morten Fossen Drangedal skytterlag 3 00000 0 00000 0 X99X9 47 47 XX696X99X* 89 136 9X99999899 90 226
8 Runar Hagen Siljan skytterlag 3 00000 0 00000 0 99899 44 44 *879*999XX 91 135 99X898X98X 90 225
9 Bjørn Nilsen Løveid skytterlag 3 00000 0 00000 0 985X8 40 40 995*998989 85 125 8999*00000 45 170

Baneskyting Senior 35 Skudd klasse 4
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Halvor Nordskog Lunde skytterlag 4 00000 0 00000 0 XX9X* 49 49 X9999*9XX* 95 144 **XX*99XX* 98 242
2 Kristin Løkka Granlund Sauherad skyttarlag 4 00000 0 00000 0 X9X** 49 49 9X89*9*XXX 95 144 9XX9XXXXX9 97 241
3 Atle Berg Gjerpen skytterlag 4 00000 0 00000 0 **X** 50 50 888X9X*99X 91 141 9**X*9X**X 98 239
4 Pål J. Berg Gjerpen skytterlag 4 00000 0 00000 0 X*99* 48 48 87X*8X9*** 92 140 X**XX99*XX 98 238
5 Gunnar Olsen Løveid skytterlag 4 00000 0 00000 0 XX*X* 50 50 889*X**8X9 92 142 9X99X*9X*X 96 238
6 Kåre Sivertsen Løveid skytterlag 4 00000 0 00000 0 999XX 47 47 X8899XX*** 94 141 9XX9*9XX99 95 236
7 Ragnar Slaaen Notodden skyttarlag 4 00000 0 00000 0 *XX99 48 48 9X69X9X9*X 92 140 X*9XX9*XX7 95 235
8 May Kristin Hagen Siljan skytterlag 4 00000 0 00000 0 X98X9 46 46 9889X89*9X 90 136 *****9*99* 97 233
9 Elin Slåttedalen Bø skyttarlag 4 00000 0 00000 0 ***9X 49 49 889*X99X9X 92 141 X9X98X89*9 92 233
10 Bjørn Slåttedalen Bø skyttarlag 4 00000 0 00000 0 98988 42 42 8*99XX9XX9 94 136 X9XX99**X* 97 233
11 Jan Henning Loftsgarden Rauland skyttarlag 4 00000 0 00000 0 89899 43 43 X8999999X* 92 135 X9X*X9XX9X 97 232
12 Jan Lundtveit Drangedal skytterlag 4 00000 0 00000 0 99988 43 43 9899X99*XX 93 136 9XX999X**9 95 231
13 Vidar Kåsene Tørdal skytterlag 4 00000 0 00000 0 99X96 43 43 59X9*9XXXX 92 135 898XXXX*9X 94 229
14 Atle Bakken Siljan skytterlag 4 00000 0 00000 0 87899 41 41 898X*7**9* 91 132 *XX*98*9X* 96 228
15 Stian Hellmyr Levangsheia skytterlag 4 00000 0 00000 0 9XX*X 49 49 949X7*X999 86 135 99*9X8*9*9 93 228
16 Arild Sande Porsgrund skytterlag 4 00000 0 00000 0 XX989 46 46 779X9X9*X9 90 136 9888*X9XXX 92 228
17 Vidar Trommedalen Løveid skytterlag 4 00000 0 00000 0 999X9 46 46 8998X9X9X* 92 138 9X**989988 90 228
18 Olav LØkslid Lunde skytterlag 4 00000 0 00000 0 99998 44 44 799X89X999 89 133 8X8998X8X9 89 222

Baneskyting Senior 35 Skudd klasse 5
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Hanne Skarpodde Drangedal skytterlag 5 00000 0 00000 0 X9X** 49 49 *X9*X9**XX 98 147 **9****X*X 99 246
2 Halvor Eika Bø skyttarlag 5 00000 0 00000 0 XXX*9 49 49 999X*X**X* 97 146 *X**X**X*X 100 246
3 Jørund Lien Treungen skyttarlag 5 00000 0 00000 0 *X*X* 50 50 8X*XXX9999 94 144 X**XX*X**X 100 244
4 Geir Ove Tufte Drangedal skytterlag 5 00000 0 00000 0 *X**9 49 49 9**9XX**9X 97 146 *9XXXX9*** 98 244
5 Per-Gunnar Bund Løveid skytterlag 5 00000 0 00000 0 X*9X* 49 49 X9X***X*9X 98 147 X9*XXX99*X 97 244
6 Ole Dorholt Lund skytterlag 5 00000 0 00000 0 9XX*9 48 48 XX9XX9XX9X 97 145 ***9XXXX** 99 244
7 Øyvind Bjerklund Holla skytterlag 5 00000 0 00000 0 *99XX 48 48 98X**X**9* 96 144 XX*99XX**X 98 242
8 Arild Sivertsen Løveid skytterlag 5 00000 0 00000 0 9*X*X 49 49 **9899X*9X 94 143 XXX9X*XXX* 99 242
9 Harald Hvitås Sauherad skyttarlag 5 00000 0 00000 0 99XX* 48 48 XX9*XX9XXX 98 146 XX99**9X*9 96 242
9 Magne Jemtland Gjerpen skytterlag 5 00000 0 00000 0 XX*99 48 48 XXX9X99XX9 96 144 X*X**X*99X 98 242
11 Per Kristian Aas Lunde skytterlag 5 00000 0 00000 0 X*9X* 49 49 X99*X8*X** 96 145 X9XXX*X999 96 241
12 Lars Olav Tveito Høydalsmo skyttarlag 5 00000 0 00000 0 *X99X 48 48 978X9***XX 93 141 **X*X*X9X* 99 240
13 Geir Lindheim Drangedal skytterlag 5 00000 0 00000 0 9XX9* 48 48 889*99X**X 93 141 X**XX9X**X 99 240
14 Johannes Eika Bø skyttarlag 5 00000 0 00000 0 X**9* 49 49 889*9X**XX 94 143 XX9XXX9X*9 97 240
15 Birger Heimdal Treungen skyttarlag 5 00000 0 00000 0 98*9* 46 46 99X**XX9XX 97 143 *X9*9***9X 97 240
16 Frode Hvitås Sauherad skyttarlag 5 00000 0 00000 0 *9999 46 46 89X*X9XX*9 95 141 XX*XX*9*X* 99 240
17 Kai Tore Austad Tørdal skytterlag 5 00000 0 00000 0 X99*9 47 47 XXX89*XXX* 97 144 XX99X9XX9* 96 240
18 Knut Melby Atrå skyttarlag 5 00000 0 00000 0 9*XX* 49 49 X868X****X 92 141 XXX9*9XX** 98 239
19 Lars Esse Bamble og Langesund sk.lag 5 00000 0 00000 0 *9899 45 45 X9*X88X*X* 95 140 **X9X*X*XX 99 239
20 Marianne Borgen Holla skytterlag 5 00000 0 00000 0 X*9X9 48 48 99X999X9X9 93 141 9X*XX*X9X9 97 238
21 Atle Høidalen Lunde skytterlag 5 00000 0 00000 0 9XXXX 49 49 688X9**X8X 89 138 *XXX*9XXX9 98 236
22 Per Tveiten Bykle skyttarlag 5 00000 0 00000 0 *X**9 49 49 689X9*9XXX 91 140 *99*XX9X9X 96 236
23 Bjørn Vidar Røed Siljan skytterlag 5 00000 0 00000 0 999X9 46 46 9*X997X*XX 94 140 9*X*XX99X8 95 235
24 Audun Borgen Holla skytterlag 5 00000 0 00000 0 X8XXX 48 48 977*999X** 90 138 *99X9*9*** 96 234
25 Øyvind Enggrav Sannidal skytterlag 5 00000 0 00000 0 *99XX 48 48 879*X9XXX9 92 140 8*XXX999X8 93 233

Baneskyting Senior 35 Skudd klasse V55
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Tore Moe-Gumø Notodden skyttarlag V55 00000 0 00000 0 ***** 50 50 X9999*XX** 96 146 X9*9*X*X** 98 244
2 Oddbjørn Øygarden Sannidal skytterlag V55 00000 0 00000 0 X9XX* 49 49 9*XX9XXX*9 97 146 **XX9***X9 98 244
3 Odd Bjørn Busk Bamble og Langesund sk.lag V55 00000 0 00000 0 X**** 50 50 XX9X*9X*X* 98 148 X9XXXX999X 96 244
4 Kristoffer Løkka Sauherad skyttarlag V55 00000 0 00000 0 ****X 50 50 99**9X899X 93 143 9***99*XX* 97 240
5 Willy Stensrud Gjerpen skytterlag V55 00000 0 00000 0 XXX*9 49 49 XXXX8XX999 95 144 998X**9X*X 95 239
6 Audun Solbraa Drangedal skytterlag V55 00000 0 00000 0 XXXX* 50 50 X*999999*X 94 144 *99X9XX99X 95 239
7 Vidar Ottren Mælum skytterlag V55 00000 0 00000 0 **9X* 49 49 8XX89**X99 93 142 **XX9999*X 96 238
8 Ingmund Løvberg Notodden skyttarlag V55 00000 0 00000 0 8***9 47 47 9X9998*XXX 94 141 9X998X*X*9 94 235
9 Svein Reidar Karlsen Holla skytterlag V55 00000 0 00000 0 X*999 47 47 9*989XXX99 93 140 9XXX*9X989 94 234
10 Olle Fredin Gjerpen skytterlag V55 00000 0 00000 0 99*9X 47 47 *99XX99*X9 95 142 99*X9XX980 84 226
11 Willy Kraft Løveid skytterlag V55 00000 0 00000 0 XX**X 50 50 X*97999*8X 91 141 9898799898 84 225
12 Bjørn Bakken Siljan skytterlag V55 00000 0 00000 0 X99X8 46 46 897*X99X99 90 136 X9X9998894 85 221

 


Vinner av klasse eldre rekrutt Kristian Kristoffersen

Baneskyting Rek/Jun 35 Skudd klasse ER

 

Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Kristian Kristoffersen Sannidal skytterlag ER XXX** 50 ***** 50 XXX** 50 150 X****XX*** 100 250 9XXXXX**** 99 349
2 Kristoffer Mood Sannidal skytterlag ER X**** 50 XXX** 50 9X*** 49 149 X****X**** 100 249 999X****** 97 346
3 Eirik Haukeli Mælum skytterlag ER X**** 50 XX*** 50 99X** 48 148 XX***9X*** 99 247 9XXXX***** 99 346
4 Tommy Refsdal Drangedal skytterlag ER XX*** 50 X**** 50 9XXX* 49 149 XX***X**** 100 249 999999XXXX 94 343
5 Sveinung Moen Kviteseid sk.lag ER 8X*** 48 9XXX* 49 9XXXX 49 146 XX***9XX** 99 245 0000000000 0 245
6 Gunnar Aabø Kviteseid sk.lag ER 9XXX* 49 9XX** 49 9XX** 49 147 9X***9**** 98 245 0000000000 0 245
7 Marius Jemtland Gjerpen skytterlag ER 999XX 47 9XXX* 49 9XXXX 49 145 XX***9**** 99 244 0000000000 0 244
8 Tor Gunnar Berget Sauherad skyttarlag ER 89XXX 47 9X*** 49 9X*** 49 145 9XX**8XXX* 97 242 0000000000 0 242
9 Ragnar Stendalen Løveid skytterlag ER 99XX* 48 9999X 46 899XX 46 140 8999*0899* 81 221 0000000000 0 221


Frank M. Berquist vant klasse junior
Baneskyting Rek/Jun 35 Skudd klasse J
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Frank M. Berqvist Drangedal skytterlag J XXX** 50 999XX 47 X**** 50 147 99XXXXX*** 98 245 XXX******* 100 345
2 Kristian Eika Bø skyttarlag J 9XX** 49 899XX 46 99XX* 48 143 9XXX*9XX** 98 241 9999XXXX** 96 337
3 Bjørn Inge Nystein Kilebygda skytterlag J X**** 50 99XXX 48 XXX** 50 148 09XX*XXX** 89 237 999X****** 97 334
4 Sondre Vingerei Bamble og Langesund sk.lag J 999X* 47 89999 44 89999 44 135 8899*9XX** 93 228 XXX******* 100 328


Thomas Lohne
Baneskyting Rek/Jun 35 Skudd klasse R
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Thomas Lohne Drangedal skytterlag R 9XX** 49 9XXX* 49 XXX** 50 148 XX***XXX** 100 248 9XXX****** 99 347
2 Ole Kristian Austad Tørdal skytterlag R 9X*** 49 XX*** 50 9XXXX 49 148 XXX**9XXX* 99 247 4999XX**** 91 338
3 Jan Kåre Moland Drangedal skytterlag R 99X** 48 XX*** 50 899X* 46 144 9****9XXXX 98 242 9999XXXX** 96 338
4 Asgeir Bruseth Mælum skytterlag R 99XX* 48 XXX** 50 99X** 48 146 99XXX99*** 96 242 8899999XXX 91 333
5 Marius Mood Sannidal skytterlag R 99XX* 48 89XX* 47 9XX** 49 144 99XXX8999X 93 237 0000000000 0 237
6 Eivind Myhre Bø skyttarlag R 899X* 46 8999* 45 99X** 48 139 9X***99X** 97 236 0000000000 0 236


I midten vinner av klasse V55 Tore Mor Gumø
Baneskyting Rek/Jun 35 Skudd klasse V65
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Arne Thorsen Notodden skyttarlag V65 XXX** 50 9X*** 49 X**** 50 149 X****XXX** 100 249 XXXXXX**** 100 349
2 Kåre Holte Drangedal skytterlag V65 999XX 47 XX*** 50 9**** 49 146 99XX*9XXX* 97 243 99999XXX** 95 338
3 Gudmund Dekkane Treungen skyttarlag V65 99XXX 48 9XXX* 49 99XXX 48 145 9999*X**** 96 241 999XXXXX** 97 338
4 Åge Sivertsen Løveid skytterlag V65 999X* 47 99X** 48 99XXX 48 143 999X*999** 94 237 999XXXX*** 97 334

Baneskyting Rek/Jun 35 Skudd klasse V73
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum Omgang Omgang Sum Mesterskap
1 Gunnar Sandvik Fyresdal skytterlag V73 XX*** 50 XXX** 50 XXXX* 50 150 XXX**XXX** 100 250 XXXXXXX*** 100 350
2 Gunnar Mood Sannidal skytterlag V73 XXX** 50 XX*** 50 XX*** 50 150 9XXX*XX*** 99 249 X********* 100 349
3 Thore Tveitan Kviteseid sk.lag V73 XX*** 50 XX*** 50 9XXX* 49 149 X****99XX* 98 247 999XXXXX** 97 344
4 John Hernes Tokke skyttarlag V73 9X*** 49 XX*** 50 9**** 49 148 9X***9XX** 98 246 999XXXX*** 97 343
5 Ole Holta Notodden skyttarlag V73 99X** 48 ***** 50 9X*** 49 147 9XXXXXXX** 99 246 999XXXXX** 97 343
6 Gunne Vestgården Bø skyttarlag V73 999** 47 89999 44 9XXX* 49 140 9XX**9XXX* 98 238 0000000000 0 238