Sauheradstevnet 2003

25 skudd: Senior - Rek/Jun

 

 

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse 1
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Einar Prestkvern Drangedal 1 X999X 47 68849 35 X8897 42 124 5689949798 74 198

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse 2
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Trond Magnus Strøm Eker 2 *XXX* 50 887XX 43 XXXX9 49 142 858X99**XX 89 231
2 Bernt Einar Moland Drangedal 2 9XX*X 49 768*8 39 X7XX8 45 133 *689989*8* 87 220
3 Bernhard Foss Hovin 2 9X9** 48 77967 36 999X9 46 130 X95XX999*8 89 219
4 Jan Underdal Notodden 2 X9XX9 48 89979 42 77696 35 125 6*888X*99X 88 213

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse 3
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Nils Medås Løveid 3 ***XX 50 89899 43 XX*XX 50 143 XX99XX98X9 94 237
2 Kristin Løkka Granlund Sauherad 3 **XXX 50 98X*8 45 **99X 48 143 7989X**XX8 91 234
3 Kjetil Marker Løveid 3 9X9XX 48 798X7 41 9998X 45 134 9X8**9*X*9 95 229
4 Morten Melby Atrå 3 9X998 45 X9978 43 X9*99 47 135 797*X99XX* 91 226
5 Per Hansen Løveid 3 *9999 46 X8967 40 9X999 46 132 79998899XX 88 220
6 Karl Hansen Kongsberg 3 *8XX* 48 98X68 41 *X996 44 133 6888XX98X9 86 219
7 Kjell Juvland Sauherad 3 X99** 48 88781 32 9X9XX 48 128 996*7XX9*X 90 218
8 Svein Rorgemoen Øyfjell 3 X9X*X 49 78688 37 9X999 46 132 71599X*X*X 81 213
9 Willy Krafft Løveid 3 9***X 49 66539 29 7X97X 43 121 999998X*9* 92 213
10 Øyvind Kaasin Lier 3 *X*** 50 85X96 38 98XX9 46 134 663X6999X* 78 212
11 Niri Kongsjorden Rollag og Veggli 3 X889* 45 86897 38 9***9 48 131 286X88XX99 80 211
12 Trond Høgsveev Porsgrund 3 9X9XX 48 76596 33 9X989 45 126 6689989XXX 85 211
13 Oddvar Smetsrud Eker 3 *XX*9 49 98883 36 98888 41 126 483*998*9* 80 206
14 Bjørn Nilsen Løveid 3 X999X 47 57958 34 9X8*X 47 128 8778987897 78 206

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse 4
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli 4 *X**9 49 8XX9X 47 XX*XX 50 146 9999X9XX*X 95 241
2 Robert Gjølberg Sem 4 XXXX* 50 X9X89 46 X9*X9 48 144 8**999X*9X 94 238
3 Kristian Eika 4 *X9XX 49 9XX99 47 9999* 46 142 9X9XX*XX99 96 238
4 Espen Bekkevold Eker 4 ***9X 49 9*8X8 45 99X** 48 142 9*999999XX 93 235
5 Jørn Strømslid Kongsberg 4 *X*XX 50 9999X 46 8X*9X 47 143 8*7XX*9X89 91 234
6 Tom Flatland Seljord 4 *XX9X 49 X887X 43 X*8*X 48 140 9*X89X999* 93 233
7 Rune Røknerud Trøgstad 4 *XXXX 50 X798X 44 99*XX 48 142 999*9X8999 91 233
8 Linn Therkelsen Sannidal 4 **X** 50 7887X 40 X9X99 47 137 99X89XX**X 95 232
9 Inge Hvitås Sauherad 4 *99*9 47 9X9X9 47 9X*89 46 140 99898*9**X 92 232
10 Henning P. Endreberg Sigdal 4 ***** 50 9899X 45 9*XXX 49 144 679XX9899* 87 231
11 Tom Erik Glahus Holla 4 X**** 50 8*977 41 X99X* 48 139 *689X8*XXX 91 230
12 Helge Rorgemoen Øyfjell 4 XXXXX 50 9X*97 45 9*X*8 47 142 8889*X*988 88 230
13 kristoffer Vad Sigdal 4 *9*X* 49 9XX89 46 *9*8X 47 142 69899999X* 88 230
14 Odd Arvid Bjørnebakk Dølemo 4 99*XX 48 9X8XX 47 9X9X7 45 140 897*99*99* 90 230
15 Erik Bakke Eker 4 X*XXX 50 99*78 43 99XX9 47 140 8*X9X99889 90 230
16 Kai Egil Berntsen Dølemo 4 *X*XX 50 9*866 39 XX**X 50 139 598X99*X99 88 227
17 Johannes Eika 4 XX9*9 48 78997 40 9XX9X 48 136 X68XX*X8*9 91 227
18 Nils Åge Sandal Røldal 4 999X9 46 XXX88 46 99*X* 48 140 X788899*99 87 227
19 Kåre Sivertsen Løveid 4 **XX9 49 9987X 43 988X9 44 136 X59979XXX* 89 225
20 Jorunn Marie Vad Sigdal 4 9*X*X 49 9X699 43 *9997 44 136 698*9X999X 89 225
21 Arnt Bruseth Mælum 4 9X99* 47 9X939 40 X9*9* 48 135 9898XX9999 90 225
22 Per Harald Aamodt Jondalen 4 X**XX 50 88*88 42 8989X 44 136 959979**X* 88 224
23 Halvard Grutte Rollag og Veggli 4 9X999 46 X9967 41 99X9X 47 134 89789XX99* 89 223
24 Jan Vinger Tyristrand 4 9*X*9 48 X8X98 45 8*99X 46 139 3X988799X9 82 221
25 Odd Bjørn Vatne Kongsberg 4 99999 45 79X77 40 X*898 45 130 779X9XX9XX 91 221
26 Eivind Vrangsund Porsgrund 4 9X999 46 89679 39 99978 42 127 89X999X9*9 92 219
27 Svein Søyland Gjesdal 4 X*9X8 47 87765 33 X9899 45 125 898X9989X9 89 214
28 Sondre Rorgemoen Øyfjell 4 9**X9 48 7*978 41 97989 42 131 597879899* 81 212
29 Erik Smetsrud Eker 4 89*99 45 98670 30 99*89 45 120 0000000000 0 120

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse 5
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Tor Harald Lund Søgne 5 X*X*9 49 *X*XX 50 X*XX* 50 149 **XX*XXX** 100 249
2 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 5 ***** 50 ***9X 49 9X*XX 49 148 X**XX*X**X 100 248
3 Knut Bråthen Kongsberg 5 **X** 50 *XX99 48 *XXX* 50 148 9XX**X**XX 99 247
4 Halvor Eika 5 ***** 50 X**X9 49 X9*X9 48 147 *XX*9***** 99 246
5 Audun Kvandal Røldal 5 X**X* 50 9**9* 48 XXX9* 49 147 99XX**X**X 98 245
6 Øyvind Lindal Tyristrand 5 *XXXX 50 X9*9* 48 9***X 49 147 *9*9*XXX*X 98 245
7 Ann Kristin Årskog Jondalen 5 **X*9 49 8XXXX 48 ***XX 50 147 99X*X**X9X 97 244
8 Rune Fekjan Jondal 5 **9X* 49 9**** 49 ***9X 49 147 XX9XXX**99 97 244
9 Terje Nesset Kongsberg 5 X*XX* 50 *9X*8 47 XXXX9 49 146 X9*9X9XX*X 97 243
10 Hilde Mathisen Jondalen 5 9X*XX 49 9*X9* 48 X9*XX 49 146 9XXX*X*9X9 97 243
10 Kjell Kr. Rike Asker 5 XXX** 50 X9*9X 48 9X*X9 48 146 X99*X9X*XX 97 243
12 Trond Bergan Jondalen 5 ***X* 50 8*X99 46 X*X*X 50 146 X9*X8**9XX 96 242
13 Lars Esse Bamble og Langesund sk.lag 5 XX*XX 50 9**8X 47 X9X9* 48 145 XX99**X9XX 97 242
14 Øyvind Bjerklund Holla 5 **XXX 50 8XX*8 46 X**9X 49 145 X89*X**X9* 96 241
15 Terje Vidar Strand Trøgstad 5 X*X** 50 *X9*X 49 XXX*X 50 149 889XX8X9X* 92 241
16 Hanne Skarpodde Drangedal 5 ***XX 50 9X**8 47 9X9*X 48 145 89X**9**** 96 241
17 Stein Martinsen Kongsberg 5 *X*X* 50 *X999 47 *X*9* 49 146 89*99**XXX 95 241
18 Engbret Mjøseng Sigdal 5 **X*X 50 X9X9* 48 8XXXX 48 146 97XX99X*** 94 240
19 Kjell Hovda Fiskum 5 **X9X 49 9*8*X 47 8*9X* 47 143 XXX*XX*999 97 240
20 Liv Åsne Kongsjorden Rollag og Veggli 5 X**XX 50 X999* 47 X9X9X 48 145 9X89***X9X 95 240
21 Per Stubberud Askim 5 *XX** 50 9999* 46 XXXX9 49 145 X89XX9XXX9 95 240
22 Jan Håkon Jørgensen Oslo Østre 5 *XX** 50 X9*79 45 *XXX* 50 145 9X8999X*X* 94 239
23 Even Tråen Rollag og Veggli 5 *X*X9 49 XXX9X 49 *X99X 48 146 88XXX9*X99 93 239
24 Per Terje Sønsterud Nordre Modum 5 XX*XX 50 X9X9X 48 9*9X9 47 145 9X8999*X*X 94 239
25 Knut Melby Atrå 5 X*X** 50 7X98X 44 *9X*X 49 143 9*8**99XXX 95 238
26 Ragnar Flåtnes Andebu 5 ***** 50 999XX 47 XX*X* 50 147 897*99XX*9 91 238
27 Stian Eliassen Oslo Østre 5 X99XX 48 **X99 48 XXX*X 50 146 89X9*9*8X9 92 238
28 Terje Grøterud Sigdal 5 *9X99 47 *X9X8 47 9*9XX 48 142 X9X*99X*9* 96 238
29 Kai Magne Mauseth Moss og Våler 5 *X*** 50 9*998 45 XXXX9 49 144 88X99X**X9 93 237
30 Tone Halvorsen Rygge 5 *9**X 49 99X98 45 9X9X* 48 142 XXX*8*9X99 95 237
31 Nina Mathisen Jondalen 5 9XX99 47 XX*9X 49 *9XXX 49 145 8989*X99X* 92 237
32 Vidar Gaarder Rollag og Veggli 5 *9*9* 48 X**99 48 99XXX 48 144 89*X99*9X9 93 237
33 Jan Lundetveit Drangedal 5 X99X* 48 9999X 46 XX99X 48 142 99X*X999XX 95 237
34 Ole J. Henriksen Askim 5 *X**X 50 89X8* 45 9**X9 48 143 996X**XX*9 93 236
35 Kjell Flesaker Fiskum 5 X*X** 50 8X88X 44 *X*XX 50 144 9999X9X98X 92 236
36 Erling Grøterud Sigdal 5 *X*** 50 99X9* 47 9*X9X 48 145 98979XXX9* 91 236
37 Morten Eken Søndre Modum 5 **X*X 50 99998 44 99**X 48 142 *8XX89**9X 94 236
38 Ellen Nørstegård Tråen Rollag og Veggli 5 XX*9X 49 *9X9* 48 X9X9X 48 145 889*89X9XX 91 236
39 Viggo Hansen Fiskum 5 *9X9X 48 98898 42 X**XX 50 140 799XX*XXX* 95 235
40 Kai Tore Austad Tørdal 5 XX999 47 X*789 44 ****9 49 140 989XXXX*9* 95 235
41 Dag Kjetil Hansen Oslo Østre 5 **XX* 50 8X889 43 899*X 46 139 99XX99X9*X 95 234
42 Ole Strand Porsgrund 5 *9X9X 48 *XX88 46 XX99* 48 142 998988**XX 91 233
43 Atle Bakken Siljan 5 9X989 45 9X999 46 8*999 45 136 X*8XX9*X*X 97 233
44 Georg Guldbrandsen Heddeland og Breland sk.lag 5 XX**X 50 8X599 41 *X*X9 49 140 899999X9** 92 232
45 Per Kristian Aas Lunde 5 *9XXX 49 997XX 45 898XX 45 139 889X99*X*X 93 232
46 Tore Johansen Oslo Østre 5 X**XX 50 99879 42 99999 45 137 X*799*XXXX 95 232
47 Erik Rognli Kongsberg 5 *X*** 50 9X997 44 99X9* 47 141 999999999X 91 232
48 Bente Grøterud Sigdal 5 *X**X 50 7X998 43 *998X 46 139 999999XX99 92 231
49 Harald Hvitås Sauherad 5 9**** 49 89899 43 99XX9 47 139 8899*X9XX9 92 231
50 Per Tveiten Bykle 5 9*X*X 49 886*8 40 X999* 47 136 *799X*9X9* 93 229
51 Magne Jemtland Gjerpen 5 X**X* 50 7*X89 44 *9X9* 48 142 899989X59X 86 228
52 Reidar Braute Løveid 5 X**X* 50 87X9* 44 8979X 43 137 *6X99899*X 90 227

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse AG3
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Peder Arne Kaasin Notodden AG3 8X8X8 44 99888 42 89X5* 42 128 7*9*999677 83 211

Baneskyting Senior 25 Skudd klasse V55
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum 25 Skudd
1 Arne Mathisen Jondalen V55 **XXX 50 XXX99 48 *X*X* 50 148 XX**9XXXXX 99 247
2 Tore Moe - Gumø Notodden V55 ***X* 50 9*9XX 48 *XX*X 50 148 **9XX**9XX 98 246
3 Ragnar Bergane Tørdal V55 XX*X* 50 XXXX* 50 XX9*9 48 148 XX9XX99*9X 96 244
4 Arild Haakedal Dølemo V55 **XX8 48 *X99X 48 XX*XX 50 146 9XXXXX99X* 97 243
5 Olaf Solbakken Røldal V55 *X**X 50 X*9*X 49 *XX99 48 147 9***999*X* 96 243
6 Øyvind Mørk Oslo Østre V55 *9**X 49 X9999 46 *X*X* 50 145 **X9XX**9X 98 243
7 Svein R.Karlsen Holla V55 9*9XX 48 *XXXX 50 X*X9X 49 147 9X9*XX9*X9 96 243
8 Rolf Kittilsen Lunde V55 *X*XX 50 8X9X* 47 XX*** 50 147 XXX998XX9X 95 242
9 Kristoffer Løkka Sauherad V55 *X9*X 49 *X98X 47 XXXX9 49 145 9XX9*9*X** 97 242
10 Halvor Nordskog Lunde V55 X*X** 50 9XX*8 47 *X*XX 50 147 99X8X8***X 94 241
11 Terje Mikalsen Rauland V55 *X9XX 49 X8*99 46 9X9** 48 143 8X*X8XX**9 95 238
12 Toleif Kaasa Øvre Bø V55 X*XXX 50 9*999 46 **X9X 49 145 X9*997*9X* 93 238
13 Olav Løkslid Lunde V55 XX**X 50 9X9X9 47 9999X 46 143 999*99*X*X 95 238
14 Oddbjørn Øygarden Sannidal V55 9*X99 47 8*9X9 46 9***X 49 142 999X*9X9XX 95 237
15 Erling Evju Øvre Bø V55 **98X 47 XXXX9 49 9X99X 47 143 X98*7**999 91 234
16 Gunnar Løkka Sauherad V55 99X*9 47 99*89 45 *X89X 47 139 98*798X99X 89 228
17 Dag Skarpodde Drangedal V55 98*X9 46 8X899 44 99X** 48 138 X89X98*899 90 228
18 Audun Solbraa Drangedal V55 **XX0 40 XX*X* 50 *XXX* 50 140 XX9*8XXXX0 87 227
19 Arne Kaasa Notodden V55 8X*9X 47 08985 30 X*X8X 48 125 878X848X9X 82 207
20 Ingmund Løvberg Notodden V55 *8999 45 00000 0 00000 0 45 0000000000 0 45

Til toppen

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse AR
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Gisle Stavenes Sauherad AR 79*X9 45 998*8 44 XX*9X 49 138 X9X*78X*99 92 230
2 Stian Geitle Kongsberg AR 9X788 42 89X99 45 XXX** 50 137 9*9XX8**98 93 230
3 Tor Ingar Stavdal Sauherad AR *7X9X 46 XX887 43 X*X*X 50 139 X99X889987 87 226
4 Martin Melby Atrå AR 9979X 44 6XX87 41 977X7 40 125 8XX4999888 83 208
5 Vegard Kaasa Sauherad AR 79988 41 77787 36 99898 43 120 8899799889 84 204
6 Hans Olav M. Pettersen Sauherad AR 98988 42 798X6 40 79978 40 122 98789694X8 78 200

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse ER
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Tonje Uglem Jondalen ER X*XX* 50 X**XX 50 X**X* 50 150 X********* 100 250
2 Ole Kristian Austad Tørdal ER X***X 50 *X*XX 50 *X*XX 50 150 X*XXXX**X* 100 250
3 Thor Magnor Brath Kongsberg ER *X*XX 50 *X*** 50 *X*X* 50 150 ***X****9X 99 249
4 Kristian Røed Fiskum ER X**** 50 X9X*X 49 X*X** 50 149 XX*X****** 100 249
5 Thomas Lone Drangedal ER X**X* 50 XX*** 50 XXX*X 50 150 X***X9**** 99 249
6 Roger S. Nilsen Asker ER *XX9* 49 *X9X* 49 *X*** 50 148 X********* 100 248
7 Tore Jacob Bamble Bamble og Langesund sk.lag ER *XXXX 50 ***** 50 X*X9* 49 149 X*9**XXX** 99 248
8 Asgeir Bruseth Mælum ER *XX** 50 X**X* 50 *9*XX 49 149 XX***X9*X* 99 248
9 Synne Nørstegård Tråen Rollag og Veggli ER X***X 50 ***** 50 X999* 47 147 ***X9***** 99 246
10 Sigmund Langelid ER 9XX** 49 X99XX 48 *X*** 50 147 999***X*XX 97 244
11 Tor Einar Hassel Fiskum ER 9**X* 49 X*X9* 49 *9X8X 47 145 99**9XX*X* 97 242
12 Magnus Melby Atrå ER X9X9X 48 X*X** 50 *9*98 46 144 X*XX*X**99 98 242
13 Marius Geitle Kongsberg ER *XX*8 48 *9*99 47 **9** 49 144 9X9*9*9X*X 96 240
14 Siri Mathisen Jondalen ER 9*98* 46 899** 46 99**8 46 138 XX**8X*9*9 96 234
15 Leif Halvor Sunde ER X99X8 46 988X9 44 8*X*9 47 137 X9X*8**89* 94 231

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse J
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Ann Silje Vad Sigdal J XX*** 50 9X*** 49 X*9X* 49 148 ****X*XX*X 100 248
2 Kristina Vesttveit Asker J 9X*XX 49 X*XX* 50 X*XX* 50 149 XX99X***9X 97 246
3 Asbjørn Berntsen Dølemo J *XXX* 50 *XX99 48 *X**X 50 148 **X99XX9** 97 245
3 Dag Tengesdal J XXXX* 50 XXX9* 49 9***X 49 148 99X*X*9*** 97 245
5 Stine Narverud Kongsberg J ***X* 50 X89X9 46 ***** 50 146 9XXX9***X* 98 244
6 Ola Løvås Jondalen J X**XX 50 X*XXX 50 **X9* 49 149 9X99XX*X99 95 244
7 Espen Torstveit J *XXXX 50 999*X 47 *99XX 48 145 XXX*9XX*X9 98 243
8 Tor Gunnar Berget Sauherad J ****X 50 9*999 46 *XXXX 50 146 999X9X*X** 96 242
9 Marius Jemtland Gjerpen J XXXXX 50 *9999 46 *X*X* 50 146 *9X5XXX*XX 94 240
10 Siri Djupvik Fiskum J XX9*9 48 89988 42 9*788 42 132 9X69X99X*X 92 224

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse R
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Jon-Anders Bergane R *X*X* 50 X***9 49 X*9** 49 148 X**X*X**** 100 248
2 Hans Christian Haaberg Lier R *X9** 49 *XX9* 49 X**X* 50 148 *X***X*X** 100 248
4 Kim Andre Lund Jondalen R X**** 50 X**XX 50 9X**X 49 149 XXX8****** 98 247
5 Olav Narverud Kongsberg R X***X 50 XXX*X 50 **99X 48 148 X**XXXX9*9 98 246
6 Guro Uglem Jondalen R X9*9* 48 X**XX 50 XX9** 49 147 **9X*XXX9X 98 245
7 Jan Kåre Moland Drangedal R 99*XX 48 *XXX* 50 *99X* 48 146 *X*X9X9*XX 98 244
8 Sondre Løvås Jondalen R X***X 50 *X*XX 50 X***0 40 140 ***X****XX 100 240
9 Vegard Kaasin Lier R 9X9XX 48 999XX 47 8X989 44 139 9*8X998*X9 92 231
10 Aina S. Nilsen Asker R 89*99 45 9899* 45 *3XXX 43 133 7879X99X99 87 220

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse V65
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Oliver Stensrud Røyken V65 **XXX 50 ***XX 50 X9X** 49 149 *X***9*XXX 99 248
2 Bjarne Halvorsen Asker V65 ***9* 49 9*XX* 49 X*XXX 50 148 X*XX**X*XX 100 248
3 Arne Thorsen Notodden V65 X*X** 50 X**X* 50 X*X9X 49 149 X**XX*9*9X 98 247
4 Harald Døvle Sem V65 **X*9 49 X**** 50 ***XX 50 149 8**X**9XX* 97 246
5 Åge Sivertsen Løveid V65 *X*99 48 XX9X* 49 99XXX 48 145 *X*X*9*9X* 98 243
6 Arne R. Eriksen Røyken V65 X**** 50 XX*XX 50 X*99* 48 148 *X*9*9*59* 92 240

Baneskyting Rek/Jun 25 Skudd klasse V73
Rang Skytter Skytterlag Klasse Ligg Ligg Sum Stå Stå Sum Kne Kne Sum 15 Skudd Grunnlag Grunnlag Sum Omgang Sum
1 Gunne Vestgarden V73 9XXX* 49 XXXX9 49 **XXX 50 148 X9**9XX9XX 97 245
2 Ole Holta Notodden V73 *99XX 48 X**9X 49 X99*X 48 145 9X9X*XXXX9 97 242
3 Kristoffer Haugan Kviteseid sk.lag V73 8X**9 47 X**** 50 XX*X9 49 146 89*9***9** 95 241