Samlagsstevne 15m.  Sauherad skytterlag

 

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. 2 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Kjerstin Hauge                Mælum                      237     165,- kr  Gave                             

2.     Nils Olav Bjerva              Mælum                      223       0,- kr                               

3.     Torgeir Heggenes              Bø (Telemark)              215       0,- kr                                

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. 3 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Roar Hauge                    Mælum                     238     221,- kr   Gave                             

2.     Elin Slåttedalen              Bø (Telemark)             236     165,- kr                                

3.     Lasse Bærstad                 Mælum                     228     109,- kr                               

4.     Jan Vestgarden                Bø (Telemark)             227      55,- kr                               

5.     Olav Øyen                     Sauland                   226       0,- kr                               

6.     Gisle Stavenes                Sauherad                  226       0,- kr                               

7.     Stian Hegna                   Bø (Telemark)             225       0,- kr                               

8.     Petter Jansen                 Mælum                     224       0,- kr                               

9.     Kaja Jansen                   Mælum                     215       0,- kr                               

10.    Ranveig Karlsen               Mælum                     211       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. 4 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Augon Myrjord                 Bø (Telemark)             241     231,- kr   Gave, B.Medalje                               

2.     Arild Sivertsen               Løveid                    237     165,- kr                               

3.     Geir Seland                   Gransherad/Heddal         235      99,- kr                               

4.     Terje Slåttedalen             Bø (Telemark)             234       0,- kr                               

5.     Inge Hvitås                   Sauherad                  233       0,- kr                               

6.     Johannes Eika                 Bø (Telemark)             231       0,- kr                               

7.     Kåre Sivertsen                Løveid                    231       0,- kr                               

8.     Atle Bakken                   Siljan                    228       0,- kr                               

9.     Arnt Bruseth                  Mælum                     227       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. 5 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.   Hanne Skarpodde               Drangedal                 242     180,- kr   Gave, G.Medalje                              

2.     Geir Lindheim                 Drangedal                 242     128,- kr         S.Medalje                        

3.     Kristian Eika                 Bø (Telemark)             241      77,- kr                                

4.     Glenn Pettersen               Løveid                    239       0,- kr                               

5.     Halvor Eika                   Bø (Telemark)             237       0,- kr                                

6.     Per Kristian Aas              Lunde                     237       0,- kr                               

7.     Lars Esse                     Bamble                    236       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. V55 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Gunnar Olsen                  Løveid                    243     248,- kr  Gave, Medalje                               

2.     Vidar Ottren                  Mælum                     241     183,- kr  Gave                              

3.     Rolf Kittilsen                Lunde                     241     119,- kr                               

4.     Nils Kristian Glahus          Holla                     239      55,- kr                               

5.     Harald Hauge                  Mælum                     239       0,- kr                               

6.     Augon Eika                    Bø (Telemark)             238       0,- kr                               

7.     Oddbjørn Øygarden             Sannidal                  235       0,- kr                               

8.     Halvor Øyen                   Sauland                   235       0,- kr                               

9.     Olav Seland                   Gransherad/Heddal         233       0,- kr                                

10.    Svein Reidar Karlsen          Holla                     233       0,- kr                               

11.    Olav Løkslid                  Lunde                     231       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. R 

 

Plass  Navn                          Lag                  Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Morgan Lindheim               Drangedal              247       0,- kr  Gj. Gave Medalje                            

2.     Kamilla Emilie Köller         Holla                  245       0,- kr  Gj.                             

3.     Tim Robin Øyen                Sauherad               233       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. ER 

 

Plass  Navn                          Lag                  Totalt        Beløp  Premie                      

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Håkon Tveitan                 Siljan                  248       0,- kr  Gj. Gave Medalje                            

2.     Andreas Vibeto                Lunde                   248       0,- kr  Gj.                             

3.     Gunnar Tørnes                 Drangedal               247       0,- kr  Gj.                             

4.     Ann Kristin Bråthen           Drangedal               246       0,- kr  Gj.                             

5.     Jørn Halvor Ufs               Drangedal               245       0,- kr  Gj.                             

6.     Hanne Karine Moland           Drangedal               245       0,- kr  Gj.                             

7.     Henrik Thorstensen            Holla                   244       0,- kr  Gj.                            

8.     Jon Vegar Lyng Johnsen        Holla                   241       0,- kr  Gj.                             

9.     Ina Vestgarden                Bø (Telemark)           240       0,- kr                               

10.    Lars Bruseth                  Mælum                   239       0,- kr                               

11.    Trym Borgen Opedal            Holla                   236       0,- kr                               

12.    Tommy Øyen                    Sauherad                235       0,- kr                               

13.    Joakim Lindgren               Holla                   231       0,- kr                               

14.    Eirik Slåttedalen             Bø (Telemark)           230       0,- kr                               

15.    Lars Gjøran Kjellemo          Lunde                   218       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. J 

 

Plass  Navn                          Lag                  Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Jan Kåre Moland               Drangedal               249       0,- kr  Gj. Gave, Medalje                              

2.     Knut Erik Svarstad            Bamble                  244       0,- kr  Gj.                            

3.     Hans Jørgen Bjerva            Mælum                   243       0,- kr  Gj.                             

4.     Rut Bjerva                    Mælum                   242       0,- kr  Gj.                             

5.     Tor Ingar Stavdal             Sauherad                235       0,- kr                                

6.     Tone Flatland                 Sauherad                230       0,- kr                               

7.     Ola Bratsberg                 Mælum                   225       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25-skudd kl. V65 

 

Plass  Navn                          Lag                  Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Odd Bjørn Busk                Bamble                  247      99,- kr  Gave, Medalje                               

2.     Jørg Vaag                     Bamble                  239      66,- kr                               

3.     Kristoffer Løkka              Sauherad                239       0,- kr                               

 

 

Pengepremier 25 skudd kl. V73 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Arne Thorsen                  Notodden                241     110,- kr  Gave, Medalje                               

2.     Odd Langbakk                  Gjerpen                 240       0,- kr                               

 

 

Premiering 25-skudd kl. ASP 

 

Plass  Navn                          Lag                      Totalt        Beløp  Premie                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Miriam Bjerklund              Holla                       241       0,- kr  Gave                         

1.     Anja Karine Bjørnsen          Drangedal                   229       0,- kr  Gave                         

1.     Kathrine Bærstad              Mælum                       212       0,- kr  Gave                         

1.     Anne Marie Hustveit           Sauherad                    226       0,- kr  Gave                         

1.     Thomas Slåttedalen            Bø (Telemark)               216       0,- kr  Gave