TA-finale 2009


200m 25-skudd klasse 1

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Tom Einar Rosland Tørdal X*X*9 49 9**9X9**99 95 XX99X*X999 95 239
2. Tove Kaasa Bolkesjø 89X9X 46 9X*X99X*9X 96 X9XX8X999* 94 236
3. Anne Rokne Bolkesjø Notodden 7X898 42 *9*XXX9*98 95 98989X99X8 89 226
4. Trine Langfeldt Notodden 8989X 44 99X*8XX6X* 92 88898*8898 84 220
5. Anne Lise Landsverk Notodden 98788 40 98X8899998 87 *X8898*8*8 89 216
6. Øystein Bakken Siljan 9989* 45 8889X86X98 84 9788797898 80 209

200m 25-skudd klasse 2

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø X9XXX 49 ***9X9X*9X 97 999XX*XX9* 96 242
2. Willy Krafft Løveid ***9X 49 999X99XX9X 94 X*897*7989 87 230
3. Knut Skarprud Kviteseid 9XXX9 48 88789X9XXX 89 999989X9*X 92 229
4. Helge Rosland Tørdal 9X9X9 47 99999XXX9X 94 *978*89879 85 226

200m 25-skudd klasse 3

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Håkon Tveitan Siljan XX8XX 48 X9X98X*X99 94 *X*X*XXXX9 99 241
2. Jan Henning Loftsgarden Rauland 9X999 46 X99X99XX*X 96 **X9X99*9* 96 238
3. Torgeir Lia Notodden 8*X99 46 9889*9XX** 93 X*X9*9*X9* 97 236
4. Martin Melby Atrå XX9XX 49 8X89*8***9 92 X899X9XXX9 94 235
5. Morten Rød Siljan *XXXX 50 8997999X9X 89 *9X*9X9XX8 95 234
6. Øystein Langbakk Gjerpen 9X999 46 899*9XXX9* 94 X8X9X8XX6* 91 231

200m 25-skudd klasse 4

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Knut Erik Svarstad Bamble *X*X* 50 **X9*X**X* 99 *XX9XXXXX* 99 248
2. Jan Erik Rød Siljan XX*8X 48 7X*X*X*X*9 96 XXXX*XXX*X 100 244
3. Jørund Lien Treungen XXX9X 49 X9X9X9*X*X 97 *9*99XX**X 97 243
4. Ole Kristian Austad Tørdal XXX*X 50 7X7**X**9X 93 *XX**X*X9X 99 242
5. Rannveig Karlsen Mælum X9X*9 48 99X*X9**** 97 X*9X*98XXX 96 241
6. Johannes Eika Bø (Telemark) X9XX9 48 88*XX***X* 96 99X*9*XXXX 97 241
7. Per Sverre Bjørkkjær Levangsheia 999X9 46 979X*X**** 95 **X*X*X*9X 99 240
8. Arild Sivertsen Løveid *9X99 47 99899X*X** 94 X*XXXXX*X9 99 240
9. Rut Bjerva Mælum 9*X9* 48 X889X9XXXX 94 **X9X9X*99 96 238
10. Stian Hellermyr Levangsheia *8*9* 47 X799X***** 95 9999**99** 94 236
11. Atle Bakken Siljan XX89X 47 XX9*99*8** 95 X8989*X97* 90 232
12. Kjell Juvland Sauherad *9X99 47 X97889XXX9 90 XX8*9X99XX 95 232
13. Terje Nybu Levangsheia *99*9 47 X54889XX** 84 ****XX9XXX 99 230
14. Pål J. Berg Gjerpen X9999 46 897XX88999 87 *99XX9*899 93 226
15. Kristian Kristoffersen Sannidal X99*X 48 976878XX*X 85 0000000000 0 133
16. Olav Øyen Sauherad 9XX99 47 7788X9X999 86 0000000000 0 133

200m 25-skudd klasse 5

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Halvor Eika Bø (Telemark) *9*** 49 X9XXXXX*X* 99 *X*X*X*XXX 100 248
2. Per Kristian Aas Lunde ***** 50 X8*X*X*X** 98 X*9*X***X* 99 247
3. Glenn Anda Pettersen Løveid 8XX** 48 X*X9*X*XXX 99 9XXXX***9* 98 245
4. Magne Jemtland Gjerpen 9X*8* 47 X9**9X***9 97 **X*X*X*X* 100 244
5. Ole Dorholt Lunde *X9X9 48 8X*X**9XXX 97 **XX*99X** 98 243
6. Lars Esse Bamble 99XXX 48 9X9X*X99XX 96 9******XXX 99 243
7. Knut Melby Atrå 9*9** 48 7*8XXX9X*X 94 X**XX9X*** 99 241
8. Veronica Bjørkkjær Levangsheia **X** 50 98X8X8X9X9 91 9XX*X**XX* 99 240
9. Sigrun Borgen Holla 8*XX* 48 8X7*9***X* 94 *9*99*XX** 97 239
10. Morten Melby Atrå 9X9X9 47 99**99***X 96 ***8X*XX99 96 239
11. Jan Lundtveit Drangedal X99X* 48 97X9X7*X** 92 **XXXX*X9X 99 239
12. Hanne Skarpodde Drangedal 9X9XX 48 X9X998*9** 94 *99**9XXXX 97 239
13. Inge Hvitås Sauherad 9X99* 47 999XXX9*9* 95 X*9*9XX9XX 97 239
14. Geir Ove Tufte Drangedal 9XX99 47 X999*99XXX 95 X*9*999*XX 96 238
15. Ole Thomas Tveitan Siljan XX899 46 X97*98*X*X 93 9***X**X9X 98 237
16. Linn Ch. Therkelsen Sannidal XX9X9 48 789X*X9999 90 9X***X**X* 99 237
17. Geir Lindheim Drangedal X79X9 45 *99X*9*99* 95 *9X*X99XX* 97 237
18. Terje Slåttedalen Bø (Telemark) *X99* 48 988X*99*9* 92 *XX9X9XX8X 96 236
19. Geir Seland Gransherad og Heddal *XXXX 50 X879*79999 87 *9**X9XX9X 97 234
20. Jan Kåre Moland Drangedal 9*X99 47 79999X*X99 91 9X**999X*X 96 234
21. Bjørn-Vidar Rød Siljan *9**9 48 9898899999 87 XX8***X9** 97 232

200m 25-skudd klasse V55

Pl. Navn Skytterlag Kne 10-skudd Omgang TA Skyting
1. Per Tveiten Bykle *9**X 49 ***XXX*X** 100 XX*X9*X9X9 97 246
2. Harald Pettersen Mælum *9X** 49 9*99X9***9 95 X*9***X*X* 99 243
3. Oddbjørn Øygarden Sannidal *XXX9 49 9X9999XXXX 95 XXX9*X99*9 96 240
4. Vidar Ottren Mælum *X*** 50 X8898X9X*X 92 XX9XX9XX9X 97 239
5. Kåre Sivertsen Løveid **X*X 50 98*889999X 89 XX*XXXX*9* 99 238
6. Olav Seland Gransherad og Heddal 9X99X 47 98XXX9X9** 95 *X*9*9999X 95 237
7. Arne Palerud Drangedal 9X9XX 48 99X**9X*X* 97 X*7XXXX9X0 86 231
8. Halvor Øyen Sauland 9*9X8 46 8X999899*9 90 9*99X99X9X 94 230
9. Terje Mikalsen Øyfjell XX9X9 48 XXX999X*X9 96 XX9X899795 86 230
10. Ragnar Bergane Tørdal 9*X** 49 *9899X89X8 90 9X99989999 90 229
11. Augon Eika Bø (Telemark) 89*XX 47 XX*X*9XX8X 97 979997*868 82 226
12. Per Hansen Løveid 9X9X8 46 89*88XXXXX 93 89XXX*99*0 85 224
13. Harald Hauge Mælum 9*XX9 48 899889X9*8 88 X89*8X*900 74 210
14. Ole Albert Juliussen Holla 98XX9 46 9XX9*9979* 92 989998X900 71 209
15. Svein Reidar Karlsen Holla X*XX0 40 9XX8XX9990 84 *000000000 10 134

200m TA-finale V55

Pl. Navn Skytterlag Kl. Kne 10-skudd Omgang TA Skyting Finale TA Finale
1. Per Tveiten Bykle V55 *9**X 49 ***XXX*X** 100 XX*X9*X9X9 97 246 *X*X**9XX* 99 345
2. Harald Pettersen Mælum V55 *9X** 49 9*99X9***9 95 X*9***X*X* 99 243 89*X*98X9* 93 336
3. Vidar Ottren Mælum V55 *X*** 50 X8898X9X*X 92 XX9XX9XX9X 97 239 X9X9XX79*9 93 332
4. Oddbjørn Øygarden Sannidal V55 *XXX9 49 9X9999XXXX 95 XXX9*X99*9 96 240 98X99X*899 91 331

200m TA-finale kl 3, 4 og 5

Pl. Navn Skytterlag Kl. Kne 10-skudd Omgang TA Skyting Finale TA Finale
1. Halvor Eika Bø (Telemark) 5 *9*** 49 X9XXXXX*X* 99 *X*X*X*XXX 100 248 X89X**X9*9 95 343
2. Knut Erik Svarstad Bamble 4 *X*X* 50 **X9*X**X* 99 *XX9XXXXX* 99 248 XX89**9X99 94 342
3. Glenn Anda Pettersen Løveid 5 8XX** 48 X*X9*X*XXX 99 9XXXX***9* 98 245 XXX****989 96 341
4. Per Kristian Aas Lunde 5 ***** 50 X8*X*X*X** 98 X*9*X***X* 99 247 X*X9978*9X 92 339
5. Magne Jemtland Gjerpen 5 9X*8* 47 X9**9X***9 97 **X*X*X*X* 100 244 9X89X*X9X9 94 338
6. Inge Hvitås Sauherad 5 9X99* 47 999XXX9*9* 95 X*9*9XX9XX 97 239 X*9*9X*X** 98 337
7. Veronica Bjørkkjær Levangsheia 5 **X** 50 98X8X8X9X9 91 9XX*X**XX* 99 240 9XX*8*X*X9 96 336
8. Knut Melby Atrå 5 9*9** 48 7*8XXX9X*X 94 X**XX9X*** 99 241 899X9X*X9X 94 335
9. Jan Erik Rød Siljan 4 XX*8X 48 7X*X*X*X*9 96 XXXX*XXX*X 100 244 *9X8898X99 90 334
10. Jørund Lien Treungen 4 XXX9X 49 X9X9X9*X*X 97 *9*99XX**X 97 243 X99X*99898 91 334
11. Geir Ove Tufte Drangedal 5 9XX99 47 X999*99XXX 95 X*9*999*XX 96 238 9*X9*9XX*9 96 334
12. Ole Kristian Austad Tørdal 4 XXX*X 50 7X7**X**9X 93 *XX**X*X9X 99 242 9X788X*X*9 91 333
13. Lars Esse Bamble 5 99XXX 48 9X9X*X99XX 96 9******XXX 99 243 X9X9898899 89 332
14. Per Sverre Bjørkkjær Levangsheia 4 999X9 46 979X*X**** 95 **X*X*X*9X 99 240 7X7999XXXX 91 331
15. Morten Melby Atrå 5 9X9X9 47 99**99***X 96 ***8X*XX99 96 239 XX8X99989X 92 331
16. Jan Lundtveit Drangedal 5 X99X* 48 97X9X7*X** 92 **XXXX*X9X 99 239 9899X99*9X 92 331
17. Arild Sivertsen Løveid 4 *9X99 47 99899X*X** 94 X*XXXXX*X9 99 240 *9897*9X9X 91 331
18. Hanne Skarpodde Drangedal 5 9X9XX 48 X9X998*9** 94 *99**9XXXX 97 239 8X*9X99XX7 92 331
19. Ole Dorholt Lunde 5 *X9X9 48 8X*X**9XXX 97 **XX*99X** 98 243 X9X7798979 85 328
20. Sigrun Borgen Holla 5 8*XX* 48 8X7*9***X* 94 *9*99*XX** 97 239 XX987989*8 88 327
21. Rannveig Karlsen Mælum 4 X9X*9 48 99X*X9**** 97 X*9X*98XXX 96 241 9798979999 85 326
22. Håkon Tveitan Siljan 3 XX8XX 48 X9X98X*X99 94 *X*X*XXXX9 99 241 9988999968 84 325
23. Linn Ch. Therkelsen Sannidal 5 XX9X9 48 789X*X9999 90 9X***X**X* 99 237 9999987999 87 324
24. Rut Bjerva Mælum 4 9*X9* 48 X889X9XXXX 94 **X9X9X*99 96 238 998X969X88 86 324


Sauherad skytterlag + jsk

Leon - Kongsberg Mikroelektronikk AS - www.kme.no

Oppdatert 09.09.2009 18:12:45